Salerm

Keratīna shot 500ml Nr.1, 500 ml.

Ištiesinantis atjaunot matu un šampūns ar keratīnu

SKU
R182R
€10,50
AR PVN
QTY

Izmantošana (šampūns): 1) Samitrināt matus ar remdenu ūdeni. 2) Veikt 5 ml madžaug keratīna Shot līniju šampūnu. 3) vienmērīgi apmērā visu matu un masāžas. 4) izskalo matus ar siltu ūdeni. 5) atkal ir 5 ml šampūna un vienmērīgi uz matiem. 6) Atstājiet darba mintėms 5. 7) noskalo ar bagātīgu ūdeni, un tad jūs varat izmantot maskas Salerm mitrināšanas Deep Impact.

Ideal rezultātu, ieteicams izmantot: keratīna Shot Emulsija + serums + šampūnu.

LIETOŠANAS (visi rindas):

Keratīna Shot pilnu līniju ekspluatācijas
1 - Nomazgājiet galvas nošauti keratīna šampūns līniju R182. Ja jums ir - atkārtot 1. More solis -
1.1. Samitrina matus ar remdenu ūdeni. Veikt 1,2 ml 5 madžaug keratīna Shot līniju šampūnu. 1,3 vienmērīgi apmērā visu matu un masāžas. 1,4 izskalo matus ar siltu ūdeni. 1,5 atkal ir 5 ml šampūna un vienmērīgi uz matiem. 1,6 Atstājiet darba mintėms 5. 1,7 Plaša ūdeni noskalo.
2 - matu sausā dvielī, atstājot nedaudz mitra.
3 - Matu sadalīta četrās daļās un katrai pa 3 daļa no pesticīdiem emulsijas keratīna shot līnija R181 Sīkāka solis - Pievienot 7-90 ml emulsijas izsmidzināšanas tvertnes. Izslēgt daļu matu četrās vienādās un uzmanīgi apsmidzina matu visus emulsiju. Vienmērīgi pārklāta ar emulsiju, varat izmantot ķemmi.
4 - matu žāvētājs, sausu un iztaisnot matus ķemmes. More Solis 4 - Pārliecinieties, ka visi mati ir pārklāts ar emulsiju, sausā / iztaisnot jūsu matu žāvētājs un taisnošanas ar otu /.
5 - Atkal sadaliet matus četrās daļās un iztaisnot ar iztaisnošanas knaibles, kas pārklātas ar keramikas vai turmalīna (protams, ne alumīnija). Iztaisnot līdz tas pilnībā izzūd iztaisnošanas emulsijas atlikumu -. More Step 5 lietošanas keramikas vai turmalīna pārklājumu iztaisnošanas standziņas - ka keratīna struktūras matiem jāslēdz uz neto.
6 - izmantojiet nelielu daudzumu keratīna shot līnijas serumā R195 pilnīgumu procedūras vēl sešas solis - lai iztaisnotu matu ieveidošanas kā galīgo pasākumu. Neskalojiet
7-72 stundas pēc procedūras mazgāšanas galvu.

R182R

Datu lapa

Tūris
500 ml
Jauns produkts